فروش محصولات شیمیایی
خانه / فسفات روی / قیمت فسفات روی | تامین کننده آن در ایران

قیمت فسفات روی | تامین کننده آن در ایران

فسفات روی یا زینک فسفات یک ترکیب شیمیایی است که شکل ظاهری این ترکیب به صورت دانه های بلورین سفید رنگ است. در میان تمامی ریز مغذی های موجود در جهان سولفات روی جز آن دسته از گروه هایی است که دارای فواید بسیار زیادی است و تشخیص آنکه وجود آن در محصولات وابسته، کم باشد کار بسیار آسان و راحتی می باشد. قیمت فسفات روی در کشور ایران و سایر کشور ها هر سالانه دارای نوساناتی است که در پی آن مشکلاتی را در امر خرید و فروش به وجود می آورد.

قیمت فسفات روی | تامین کننده آن در ایران

قیمت فسفات روی در بازار

قیمت فسفات روی در بازارقیمت فسفات روی در بازار ایران طی سال های اخیر روند افزایشی را دارا بوده است و علت اصلی آن اهمیت بالای این محصول در بازار تولید و صنایع وابسته و همچنین مشکلاتی است که در تولید اولیه ی این محصول وجود دارد ، به صورت کلی بازار جهانی فسفات روی در پنج منطقه اصلی از جمله آسیا و اقیانوسیه ، آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی ، اروپا و خاور میانه و آفریقا می باشد . قیمت جهانی فسفات روی بستگی به نوع آن دارد زیرا این محصول در انواع فسفات روی مایع یا فسفات روی جامد در جهان عرضه می شوند هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. به طور یقین وجود کانال قیمتی مناسب می تواند مشتری را را راضی نگهداشته و موجب جذباو برای خرید های اتی می گردد از این رو نمایندگان فروش در تلاش هستند تا با ایجاد یک سیستم قیمتی مناسب، فروش فسفات روی ارزان قیمت را در پی گیرند

عرضه مستقیم به سراسر کشور

عرضه مستقیم به سراسر کشورعرضه ی مستقیم فسفات روی به سراسر کشور توسط شرکت های تولید این محصول  انجام می شود. فروشگاه  فسفات روی زیادی در عرضه این محصول شرکت دارند. این شرکت ها در عرضه ی این محصول نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار جهانی نیز حضور دارند و سهم بسیار زیادی را در تامین این محصول مهم و پر اهمیت را  دارا می باشند. خرید عمده فسفات روی از  شرکت های تولید آن و عرضه ی آن به سراسر کشور نیز امری است که توسط شرکت های بزرگ در هر شهر صورت می پذیرد.

آخرین قیمت فسفات روی در بازار

آخرین قیمت فسفات روی در بازارمیانگین قیمت فسفات روی در سال گذشته تقریبا بین ۲۴ تا ۳۰ هزار تومان بوده که روند افزایشی ۲۰۰ الی ۲۵۰ برابری را طی یکسال گذشته دارا بوده و هم اکنون آخرین قیمت فسفات روی در بازار ایران بین ۵۶ تا ۶۰ هزار تومان می باشد.که متاسفانه این افزایش قیمت سبب کاهش تقاضا در امر فروش شده است که در پی آن میزان کاهش وجودی این محصول در تولیدات را دارا می باشد.قیمت لحظه به لحظه این محصول را می توان از سایت های فروش آن مشاهد کرد .

بازرگانی فسفات روی با کیفیت ایرانی و خارجی

بازرگانی فسفات روی با کیفیت ایرانی و خارجیبازرگانی روی با دو کیفیت ایرانی و خارجی بسیار رونق دارد و شرکت های فراوانی با سابقه ی درخشان در زمینه تولید این  محصول وجود دارد که قادر به فروش هر میزان به درخواست مشتری و به هر صورت و بسته بندی دلخواه می باشد . این شرکت ها با تولید این محصول با کیفیت عالی و قابل رقابت با شرکت های تولید خارجی و همچنین پاسخگویی به نیاز های مصرف کنندگان موفق به کسب جایگاه ویژه ای در زمینه این محصول درکشور شده است . تولید ملی با کیفیت فسفات روی توسط شزکت ها و متخصصان ایرانی سبب شده است تا امروزه صادرات این محصول به کشورهای همسایه نیز شروع شود .

وارد کننده فسفات روی به کشور

وارد کننده فسفات روی به کشورشرکت هایی وارد کننده فسفات روی به کشور از جمله شرکت هایی هستند که با عنوان احداث شرکت هایی در خارج از کشور به عنوان مثال در شانگهای چین توانسته اند در ضمینه ی تولید و واردات قدم برداشته و موفق باشند.اما با تولید روز افزون این محصول در داخل به مقدار کمی نیازمند واردات آن هستیم و این امر سبب پیشرفت شرکت های تولید کننده و جلوگیری از واردات در مقابل تولید داخلی نیز شده است.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فسفات روی با کیفیت | مرکز توزیع و فروش مواد شیمیایی درجه یک

فسفات روی با کیفیت را شرکت های مختلفی در کشورمان وجود دارند که تولید می کنند و از مرکز توزیع و فروش مواد شیمیایی درجه یک می توان آن را پیدا کرد خریداری نمود.&nb

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید