فروش محصولات شیمیایی
خانه / اکسید روی / قیمت فروش عمده اکسید روی سپید مهر قم در بازار

قیمت فروش عمده اکسید روی سپید مهر قم در بازار

قیمت فروش اکسید روی سپید مهر قم در بازارهای داخلی و خارجی بسیار مناسب و عالی بوده است و فروش آن به خاطر کاربردهای فراوانی است که در آزمایشگاه‌ها و صنعت های مختلف کشورمان دارد.

قیمت فروش عمده اکسید روی سپید مهر قم در بازار

کاربرد زیاد اکسید روی سپید در صنایع

کاربرد زیاد  اکسید روی سپید در صنایع کاربرد اکسید روی سپید مهر قم در صنایع مختلف بسیار زیاد بوده و از آن استفاده های زیادی می شود. از جمله کاربردهایی که این اکسید روی در صنعت دارد این است که در تولید کاشی ها و سرامیک های چینی به عنوان لعاب سازی می‌توانیم از اکسید روی استفاده کنیم و استفاده از آن باعث می‌شود تا این کاشی‌ها براقیت بالایی پیدا کرده و به عنوان پوشش هم از این اکسیدهای روی استفاده می‌شود.

اگر بخواهیم کارایی های اکسید روی را در صنعت های مختلف بشماریم، مقدار آن بسیار زیاد بوده و صنعت های مختلفی هستند که از مزیت اکسید روی استفاده های زیادی کرده و استفاده از این اکسید روی در آنها بسیار عالی بوده است. از جمله صنایعی که اکسید روی در آنها نقش بسیار مهم و با ارزشی دارد عبارتند از: صنعت شیشه سازی، صنعت پلاستیک سازی و صنعت های تولید لاستیک می باشد و همچنین در صنایع مواد غذایی هم از اکسید روی استفاده های زیادی شده است.

یکی دیگر از کارایی های مهم اکسید روی در صنعت تهیه غذای دام و طیور می‌باشد که از این اکسیدهای روی برای تولید کردن غذای دام ها استفاده زیادی شده است و در نتیجه باعث مقوی شدن این غذاها شده است و در نتیجه دام ها می‌تواند رشد بهتری داشته باشند. یکی دیگر از استفاده های با ارزش اکسید روی در تولید داروهای مختلف برای بیماران می باشد که در آزمایشگاه ها با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود.

استفاده از اسیدهای روی در صنایع مختلف برای کشورمان درآمدهای بسیار زیادی را به بار آورده است و فواید و کارایی های اکسید روی سبب شده است که این ماده نقش پررنگی در صنعت های مختلف داشته باشد.

صادرات اکسید روی سپید مهر قم به کشور های همسایه

صادرات اکسید روی سپید مهر قم به کشور های همسایه صادرات اکسید روی به کشورهای همسایه نظیر آذربایجان، پاکستان، افغانستان، عربستان، بحرین، قطر و دیگر کشورهای اروپایی افزایش پیدا کرده است و صادرات این گونه از محصولات به کشورهای دیگر، درآمد بسیار خوبی را برای کشورمان داشته و همچنین تولید آن هم به انبوه رسیده است تا بتواند تامین کننده این محصول برای مردم کشورهای خارجی هم باشد.

برای صادرات اکسید روی سپید مهر قم باید استانداردهای لازم، رعایت گردد تا فروش این محصولات به کشورهای خارجی افزایش پیدا کرده و مشتریان خارجی هم از اکسیدهای روی سپیده مهر قم رضایت داشته و بتوانند بهترین استفاده را از آن بکنند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:اسکندری
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع اکسید روی فله ارزان

اکسید روی خام یک ماده ی جامد دانه ای است. برای خرید انواع اکسید روی در بازار شما ممکن است با نوسانات قیمت رو به رو شوید که به عوامل زیادی بستگی دارد. اکسید روی

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید