فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید کلریدریک / قیمت خرید اسید کلریدریک صادراتی در بازار

قیمت خرید اسید کلریدریک صادراتی در بازار

خرید اسید کلریدریک صادراتی به دلیل کاربرد های گسترده آن به صورت عمده انجام می گیرد. اسید ها به طور کلی دسته ای از مواد شیمیایی هستند که در بسیاری از واکنش های شیمیایی شرکت کرده و برای ساخت آنها به کار می روند.

قیمت خرید اسید کلریدریک صادراتی در بازار

فروش عمده اسید کلریدریک با قیمت مناسب

فروش عمده اسید کلریدریک با قیمت مناسباسید ها را می توان یکی از پر مصرف ترین عناصر و ترکیبات شیمیایی نامید که از دو عنصر هیدروژن و کلر تشکیل شده است. این اسید ها در غلظت های مختلف تولید می شود و نوعی اسید بی رنگ به شمار می آید.

اسید کلریدریک نوعی اسید با بوی تند است که بسیار خورنده می باشد. به همین دلیل در صورت تماس قطره ای بسیار کوچک از آن پوست بدن دچار سوختگی و جراحات عمیق می شود.

به همین دلیل همواره توصیه می شود که در زمان کار با آن مسائل ایمنی رعایت شود. شیره معده مثالی بارز از این اسید است. روزانه در هر فرد بزرگسال حدود دو الی سه لیتر شیره معده که دارای درصد قابل توجهی اسید کلریدریک است در معده ترشح می شود.

از آن جا که اسید کلریدریک یک ماده شیمیایی صنعتی است و در بسیاری از ترکیبات شیمیایی به عنوان نوعی ماده واکنش گر فعالیت دارد به همین دلیل فروش عمده آن به بخش های مختلف با قیمت مناسب صورت می گیرد.

به این منظور فروش اسید کلریدریک با درصد های مختلف و غلظت های گوناگون بنا به نوع کاربرد آن انجام می گیرد. همچنین نوع فروش اسید کلریدریک نیز ممکن است متفاوت باشد. این ماده به دو صورت صنعتی و آزمایشگاهی تولید می شود که هر کدام لازم است با درصد ها و ترکیبات خاصی تهیه شوند تا قابل استفاده در بخش مورد نظر باشند.

بزرگترین تولیدکننده اسید کلریدریک در کشور

تولید اسید کلریدریک در کشور طبق استاندارد های خاصی صورت می گیرد که بزرگترین تولید کنندگان نیز ملزم به رعایت این استاندارد ها می باشند.

این استاندارد ها سبب تولید اسیدی با شرایط زیر خواهد شد:

 • دمای جوش ۴۸ درجه و دمای ذوب منفی ۲۶ درجه سانتی گراد
 • چگالی به میزان ۱٫۱۸۹ گرم بر سانتی متر مکعب

اسیدی که تولید می شود نوعی ترکیب شیمیایی غیر آلی است که به عنوان ماده اولیه تهیه پی وی سی یا پلی کلرید وینیل به کار می رود.

اسید ها به دو گروه اسید های ضعیف و قوی تقسیم بندی می شوند که اسید کلریدریک نوعی اسید قوی به شمار می آید. کلرید هیدرونیوم نام دیگری است که به این اسید نهاده اند.

این اسید به عنوان نوعی فرآورده جانبی در زمان تولید تولوئن دی ایزوسیانات به دست می آید که برای هر صنعت به اشکال مختلف رقیق و غلیظ تولید می شود.

مثلا از اسید کلریدریک رقیق به عنوان تمیز کننده های خانگی و در صنعت چرم سازی به عنوان نوعی ماده افزودنی در مرحله دباغی چرم تولید می شود.

بنابراین گستره کاری تولید کنندگان متفاوت بوده و این ترکیب به اشکال مختلف به بازار عرضه می شود. یکی از نکاتی که تولید کنندگان اهتمام جدی به رعایت آن دارند در نظر گرفتن نکات ایمنی در زمان حمل این اسید از محل کارخانه می باشد.

به همین دلیل از انواع تانکر ها و مخازن پلی اتیلن چند لایه یا تانکر های فولادی ضد اسید برای جابه جایی و حمل آن استفاده می شود.

بنابراین این محصول از محل تولید توسط تانکر های مخصوص با ماشین های به بخش های مختلف ارسال می شود.

یکی از عوامل موثر بر میزان تولید اسید کلریدریک عرضه و تقاضای آن می باشد. استفاده از مواد مختلفی که به نوعی حاوی این اسید هستند و تقاضا برای آن عاملی برای افزایش ظرفیت تولیدی در این واحد های صنعتی می باشد.لیست قیمت اسید کلریدریک در بازار

لیست قیمت اسید کلریدریک در بازاراسید کلریدریک نوعی اسید حاوی کلر در آب است که شامل مواد زیر می شود:

 • کلرید هیدروژن
 • آب
 • یون های کلرید و هیدرونیوم

ویژگی های این اسید از قبیل چگالی، و دمای جوش و ذوب با میزان غلظت آن رابطه مستقیم دارند. این ماده قابل تولید با چندین ماده اولیه دیگر بوده و به همین دلیل عمدتا در کنار مواد شیمیایی دیگر به عنوان نوعی فرآورده جانبی به دست می آید.

کیفیت تولید و غلظت اسید کلریدریک و روش فروش آن به صورت بشکه ای یا فله ای تاثیر مستقیم بر لیست قیمت آن در بازار دارد.

در این مورد قیمت به صورت حداقل و حداکثر از سوی فروشنده تعیین شده و شیوه بسته بندی نیز بر قیمت آن اثر گذار می باشد.

در برخی صنایع به دلیل استفاده زیاد اسید کلریدریک به صورت فله ای که با تانکر حمل و نقل می شود به فروش می رسد از این رو قیمت هر تانکر آن بر حسب واحد تن محاسبه شده و با قیمت روز به فروش می رسد.

در زمان تنظیم لیست قیمت نام اسید کلریدریک و همچنین درصد تشکیل دهنده آن به همراه نام تجاری و علمی و قیمت ماکزیمم و مینیموم آن تنظیم می شود. این لیست در معرض دید خریدار و مشتری قرار داده شده و در مورد خرید آن تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

 

خریداران اسید کلریدریک درجه یک

کاربرد گسترده اسید کلریدریک سبب شده است تا خریداران از صنایع مختلف را در برگیرد. بسیاری از فرایند های صنعتی به کمک این اسید انجام گرفته و به همین دلیل خرید آن برای انجام واکنش های شیمیایی لازم و ضروری است.

برای نام بردن اسامی خریداران لازم است تا به صنایعی که به نوعی از اسید کلریدریک به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند اشاره نمود. این صنایع عبارتند از:

 • در صنعت پالایش فلزات برای از بین بردن اکسید آهن یا فولاد قبل از انجام عمل پردازش، صنایع پرورش دام و طیور
 • تولید اسید کلریدریک با هدف استفاده در صنایع پلاستیک سازی و تولید انواع پلی کلرید وینیل یا پی وی سی و دی کلرو اتان، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
 • صنعت داروسازی و ساخت دارو های مختلف و ترکیبات آلی مانند اسید اسکوربیک، پلی کربنات و کربن فعال
 • ساخت ترکیبات آلی طی حضور اسید کلریدریک در واکنش هایی نظیر واکنش اسید باز
 • تصفه آب و ساخت ترکیباتی مانند کلرید پلی آمونیوم و کلرید آهن
 • صنعت آبکاری و تولید باتری و گالوانیزه و کمک به ساخت نمک کلرید کلسیم و کلرید نیکل در عمل آبکاری
 • تصفیه نمک خوراکی و تولید کننده انواع مواد شوینده خانگی، صنعت چرم سازی و دباغی چرم و تولید مصنوعات چرمی
 • آزمایشگاه های شیمی و داروسازی، صنعت ساخت انواع لوازم آرایشی و بهداشتی
 • کارخانجات صنایع غذایی، صنعت تولید نفت جهت نظافت چاه های نفت در حفاری های نفتی، صنعت تولید چسب و رزین سازی و تصفیه آب فاضلاب

همان طور که مشاهده می شود گستره کاربرد اسید کلریدریک نشان دهنده طیف وسیع خریداران آن می باشد. اما از آن جا که درصد این اسید در هر یک از موارد فوق متفاوت است بنابراین تولید و ساخت اسید کلریدریک با درصد های مختلفی صورت می گیرد.

برای این منظور هر یک از خریداران اسید کلریدریک با درصد و غلظت مورد نظر خود را به تولید کننده و عرضه کننده اسید کلریدریک سفارش می دهند. خرید برخی از این واحد ها به صورت خرید در تناژ های بالاست و خرید برخی دیگر ممکن است شامل بسته بندی های بشکه ای اسید باشد.

همچنین برخی قسمت ها مانند آزمایشگاه ها نیازمند ترکیبی متفاوت از اسید کلریدریک می باشند که در زمان خرید گرید آن باید مشخص باشد. به این منظور عمدتا اسید کلریدریک در بسته بندی های شیشه ای یک تا پنج لیتری عرضه می شود.

بازرگانی فروش اسیدکلریدریک با کیفیت در کل کشور

بازرگانی فروش اسیدکلریدریک با کیفیت در کل کشورجوهر نمک نام آشنایی است که همان اسید کلریدریک می باشد. اسید کلریدریک به دو شکل صنعتی و آزمایشگاهی تولید می شود که مصارف آزمایشگاهی آن نیازمند استفاده از انواع شیشه های یک لیتری اسید می باشند و مانند بخش های صنعتی به صورت بشکه ای خریداری نمی شوند.

شرکت های بازرگانی واحد هایی هستند که به فروش اسید کلریدریک در بازار انواع اسید کل کشور می پردازند. فعالیت این شرکت ها ممکن است به سه حوزه فروش داخلی، فروش منطقه ای یا فروش بی المللی مرتبط باشد.

در فروش داخلی این شرکت ها تنها با خریداران داخلی معامله و خرید و فروش می کنند و عموما در زمینه صادرات اسید کلریدریک فعالیتی ندارند.

اما برخی دیگر از شرکت های این حوزه در سطح منطقه ای مثلا منطقه خاورمیانه دارای فعالیت های صادرات و واردات اسید کلریدریک می باشند که گستره کاری آنها از گروه اول بیشتر است.

دسته ای از این شرکت ها نیز دارای فعالیت تجاری بسیار وسیع می باشند که در حوزه بین المللی مشغول به فعالیت هستند و برنامه کاری آنها بسیار گسترده و زمان بندی شده است.

این شرکت ها امروزه به انواع نرم افزار های رایانه ای جهت تسهیل امور و همچنین در اختیار داشتن پیشینه ای از فعالیت های تجاری مجهز شده اند. به همین دلیل به راحتی می توانند به کمک این نرم افزار ها اطلاعات کاملی از میزان خرید و فروش در یک دوره زمانی مشخص دست یابند.

واحد های بازرگانی همچنین به عنوان نوعی تامین کننده و واسطه فروش نیز عمل کرده و این محصولات را از تولید کننده خریده و به دست عمده فروش می رسانند.

یکی دیگر از فعالیت هایی که بازرگانی ها می توانند انجام دهند استخدام کارشناسانی جهت بازار یابی و معرفی کالا به مشتریان جدید می باشد. در این صورت بازرگانی فروش اسید کلریدریک می تواند در جذب خریداران جدید و افزایش تولید این کالا قدم های جدی بردارد.

بازار خرید و فروش عمده انواع اسید کلریدریک

انواع اسید کلریدریک آزمایشگاهی یا صنعتی در بازار خرید و فروش به شیوه های مختلف معامله می شود. شرکت حاضر به عنوان نوعی مرجع خرید اسید کلریدریک با درصد ها و غلظت های متنوع می تواند راهنمای خرید به مشتریان باشد.

به همین دلیل خرید و فروش اینترنتی نیز در برنامه کار این واحد وجود دارد. در این فروشگاه اینترنتی شماره تماس هایی جهت مشاوره خرید قرار داده شده است که می تواند راهنمای مشتریان جهت خرید اسید کلریدریک باشد.

خرید و فروش عمده یکی از روش هایی است که برای تجارت این کالا در بازار به کار برده می شود. خرید عمده معمولا برای دسترس قرار دادن اسید کلریدریک به صنایع بزرگ انجام می شود. در این مدل این اسید به صورت تانکر و در تناژ بالا به مکان مورد نظر ارسال می شود.

گرید اسید کلریدریک نیز در زمان معامله تعیین شده و به خریدار اعلام می شود. یکی دیگر از مسائلی که در این مورد از سوی بازار های خرید و فروش مطرح می شود در مورد خطرات اسید کلریدریک است که خریداران باید آن را رعایت کنند.

در این مورد راهنمای کار با مواد اسیدی نظیر اسید کلریدریک به استفاده کنندگان از این اسید ارائه می شود. مثلا در زمان کار لازم است تا در آزمایشگاه از هود در زمان کار با اسید استفاده شود.

دیگر این که از پاشیدن اسید ها به هر دلیل باید جلوگیری نمود زیرا مواد اسیدی در تماس با پوست و بدن به آن آسیب وارد ساخته و آن را دچار سوختگی می نماید. همچنین بخارات این اسید نیز خورنده است و در صورت تنفس به دستگاه تنفس انسان آسیب وارد می سازد.

عرضه کننده اسید کلریدیک ارزان قیمت

عرضه کننده اسید کلریدیک ارزان قیمتعرضه کننده جوهر نمک یا اسید کلریدریک این ماده را به شیوه های مختلف به مشتریان عرضه می دارد. عرضه عمده نخستین روشی است که در ظروف تانکر بزرگ و به صورت تن بارگیری و حمل می شود. تانکر های بزرگ برای برخی صنایع که اسید کلریدریک ماده اولیه آن را تشکیل می دهد به کار برده می شوند.

این تانکر ها از محل تولید بارگیری شده و با ذکر مشخصات به محل مورد نظر ارسال می شوند. بنابراین عرضه عمده به این شکل صورت می گیرد.

بخشی از عرضه نیز به صورت اینترنتی توسط سایت حاضر به مشتریان عرضه می شود. این سایت ارائه دهنده انواع اسید کلریدریک با درصد های متفاوت است که طبق تقاضای مشتری آماده شده و تحویل داده می شود.

بخشی از اسید کلریدریک نیز در آزمایشگاه ها برای انجام آزمایشات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که در ظروف شیشه ای با مقادیر زیر عرضه می شود:

 • ظروف شیشه ای یک و دو و نیم لیتری
 • ظروف پلی اتیلنی یک، پنج، ده و یک و نیم لیتری

عرضه از طریق شبکه توزیع و پخش نیز شیوه دیگر فروش است که شبکه توزیع طبق سفارش های دریافت شده در هر شهر به پخش این کالا می پردازد. شهر های بزرگ به دلیل واقع شدن شهرک های صنعتی در حومه از خریداران اسید کلریدریک به مقدار زیاد هستند و به همین سبب کار پخش در شهر های بزرگ زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

فاصله بین مرکز تولید تا آدرس خریدار از جمله عواملی است که نقش موثر در محاسبه هزینه تمام شده این اسید ایفا می کند. به طور قطع هر چه این فاصله بیشتر باشد هزینه حمل و نقل و ارسال نیز بیشتر خواهد شد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
مدیریت فروش داخلی: صیادی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:اسکندری
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده اسید کلریدریک صادراتی

فروش اسید کلریدریک صادراتی، با ویژه و استثنایی به صورت عمده شروع شده است، اگر مایل به خرید این محصول هستید می توانید به راحتی برای خود تهیه نمایید و همواره این

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید