فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / قیمت خرید اسید سولفوریک | تولید و عرضه انواع اسید و مواد شیمیایی در بازار

قیمت خرید اسید سولفوریک | تولید و عرضه انواع اسید و مواد شیمیایی در بازار

اسید سولفوریک یکی از رایج ترین مواد شیمیایی در دنیا است. ترکیب شیمایی این ماده H2SO4 است. از این ماده شیمایی در ترکیب تولیدات بسیاری از مواد استفاده می شود و کاربرد زیادی نیز در صنایع دارد. از مواد شیمیایی است که به مقدار زیادی در جهان تولید می شود. از کاربرد اصلی این ماده شیمیایی می توان به تولید انواع کودهای شیمیایی اشاره کرد. قیمت خرید اسید سولفوریک، به عوامل زیادی بستگی دارد و بخش عمده این ماده شیمیایی توسط تولیدکنندگان بزرگ صنایع خریداری می شود. جهت مطلع شدن از قیمت این محصول می توان از سایت های اینترنتی در فضای آنلاین نیز کمک گرفت. 

قیمت خرید اسید سولفوریک | تولید و عرضه انواع اسید و مواد شیمیایی در بازار

قیمت اسید سولفوریک صنعتی

قیمت اسید سولفوریک صنعتی

اسید سولفوریک در تولید کودهای شیمیایی و مواد منفجره کاربرد زیادی دارد. از نمونه های اسید سولفوریک تولید شده در جهان که در غلظت های مختلف قابل تولید است، اسید سولفوریک صنعتی است. بخش عمده استفاده از اسید سولفوریک در تولید کودهای شیمیایی مانند کود فسفات است که این کود نیز کاربرد زیادی در کشاورزی دارد و در پرورش محصولات گیاهی مختلفی از آن استفاده می شود. اسید سولفوریک به دو صورت رقیق و غلیظ نیز تولید می شود. فروش اسید سولفوریک غلیظ نیز در بسیاری از شرکت های فروشنده ترکیبات شیمیایی انجام می شود. اسید سولفوریک در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز برای خرید مشتریان و صنایع تولیدی انجام می شود. قیمت خرید اسید سولفوریک در فروشگاه های اینترنتی با توجه به نوع و مقداری که خریداری می شود، متفاوت است.

فروش سولفوریک اسید ۹۸ درصد

فروش سولفوریک اسید 98 درصد

اسید سولفوریک در دو نوع رقیق و غلیظ تولید می شود. غلیظ ترین نواع اسید سولفوریک، اسید سولفوریک ۹۸ درصد است. فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد در فروشگاه های اینترنتی نیز انجام می شود. قیمت خرید اسید سولفوریک به عوامل زیادی بستگی دارد این که چه ترکیبی از این ماده شیمیایی و با چه درصدی خریداری می شود در قیمت خرید آن بسیار مهم است. قیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد نیز با توجه به برندهای تولیدی مختلفی که دارد، متفاوت است. مقدار تقاضای اسید سولفوریک در دنیا بسیار بالا است و به همین دلیل یکی از مواد شیمیایی است که سالانه در جهان با مقدار زیادی تولید می شود. 

خرید عمده اسید سولفوریک

خرید عمده اسید سولفوریک

از ترکیب های مختلف اسید سولفوریک در جهان که به مقدار زیادی تولید می شوند و همچنین پایدارترین ترکیب نیز است، اسید سولفوریک ۹۸ درصد است. اسید سولفوریک از رایج ترین ترکیبات شیمایی در جهان است و کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. قیمت اسید سولفوریک در بورس بسته به عوامل زیادی می تواند متغیر باشد. یکی از کودهای شیمیایی که با استفاده از این ماده شیمیایی ساخته می شود، کود فسفات است که این کود در تولید محصولات کشاورزی کاربرد زیادی دارد. در فروشگاه های اینترنتی با یک جست وجوی ساده می توان از قیمت خرید اسید سولفوریک و نمونه های مختلف این ماده با ترکیب های متفاوت، اطلاع پیدا کرد. 

شرکت تولید و پخش اسید سولفوریک

شرکت تولید و پخش اسید سولفوریک

اسید سولفوریک یک ترکیب شیمیایی جهانی است که روش های تولید متفاوتی دارد و ترکیبات مختلفی از این ماده شیمیایی تولید و عرضه می شود. اسید سولفوریک در تولید مواد منفجره و کودهای شیمیایی کاربرد زیادی دارد. پایدارترین ترکیب این ماده شیمیایی، اسید سولفوریک ۹۸ درصد است و تقاضای زیادی در دنیا برای خرید آن وجود دارد. قیمت اسید سولفوریک با توجه به کاربرد زیادی که دارد خیلی هم بالا نیست و می توان با قیمت مناسب، آن را خریداری کرد. در ترکیب شیمایی اسید سولفوریک، گوگرد یکی از مهم ترین عناصر است و در واقع ماده اصلی در ترکیب آن است. اسید سولفوریک در کاورزی نیز کاربرد دارد و در پرورش بسیاری از گیاهان از آن استفاده می شود. جهت خریداری این ترکیب مهم و حیاتی در تولید بسیاری از محصولات، از فروشگاه های اینترنتی نیز که ترکیب های شیمایی را عرضه می کنند می توان استفاده کرد. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسید سولفوریک در شیراز

فروش اسید سولفوریک در شیراز با کیفیت مرغوب

اسید سولفوریک در شیراز مصرف کنندگان زیادی دارد. تقاضای خرید این محصول در شیراز بسیار …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید