فروش محصولات شیمیایی
خانه / اکسید روی / قیمت اکسید روی | عرضه آن در بازار بین المللی

قیمت اکسید روی | عرضه آن در بازار بین المللی

اکسید روی یک ترکیب شیمیایی ست که در اغلب صنایع کاربرد خاص خود را دارد. این ترکیب شیمیای به رنگ سفید شیری می باشد و در کارخانجات مواد شیمیایی به سه روش مستقیم، غیر مستقیم و آزمایشگاهی تهیه و تولید می شوند. از اکسید روی در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل خاصیت ضد باکتریایی آن، در صنعت تولید پلاستیک، در پزشکی و داروسازی جهت تهیه انواع دارو ها، در کارخانه های تولید مواد غذایی، شیشه سازی، کاشی و سرامیک و … به میزان چشم گیری استفاده می شود. همچنین، این ترکیب سفید رنگ در تهیه نمک ها نیز کاربرد دارند. قیمت اکسید روی بر اساس تکنولوژی به کار رفته در  تولیدش، مشخص می شود. کارخانجات مختلفی در ایران و سطح جهان، اکسید روی را تولید می کنند اما روش ها، نوع دستگاه ها و فرایند تولید اکسید روی در هر یک از این کارخانه ها ممکن است با هم تفاوت داشته باشد، به همین دلیل قیمت آن نیز نمی تواند در همه جا یکسان و ثابت باشد.

قیمت اکسید روی | عرضه آن در بازار بین المللی

قیمت اکسید روی در بازار جهانی

قیمت اکسید روی در بازار جهانیقیمت اکسید روی در بازار جهانی بر اساس تکنولوژی های به کار رفته در تهیه آن و نوع بسته بندی اش تعیین و مشخص می شود، با این وجود اکسید روی از قیمت ثابتی برخوردار نیست.

عرضه اکسید روی در بازار بین المللی

عرضه اکسید روی در بازار بین المللیعرضه اکسید روی در بازار بین المللی از وسعت زیادی برخوردار است، چرا که کارخانجات تولید کننده این ماده در سطح جهان بسیارند و با توجه به کاربردی که اکسید رو می تواند در تمامی صنایع داشته باشد، در نتیجه میزان تقاضا ها جهت خرید این محصول از جانب صنایع مختلف، روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و کارخانه ها برای عرضه هرچه بیشتر اکسید روی خود در بازار بین المللی با هم در رقابت زیادی می باشند.

در کنار عرضه بین المللی اکسید روی، بحث عرضه آن در بازار داخلی نیز مطرح است.

عرضه اکسید روی در کشور از طریق مراکز مختلفی صورت گرفته و در دسترس افراد قرار می گیرد. یکی از این مراکز، شعب های اختصاصی هر یک از کارخانجات تولید کننده اکسید روی در برخی از شهر های کشور هستند که همان نمایندگی های فروش اکسید روی می باشند.

مراکز پخش عمده محصولات شیمیایی نیز ممکن است در بین انواع مواد شیمیایی که به فروش می رسانند، فروش اکسید روی را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

یکی دیگر از مراکزی که خرید اکسید روی از طریق آن بسیار آسان و در کمترین زمان انجام می گیرد، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشند که جهت توزیع و عرضه مواد شیمیایی از جمله اکسید روی در فضای مجازی راه اندازی شده اند که مشتریان می توانند در هر زمان و هر مکانی که هستند به میزان مورد نیاز خود،  اکسید روی سفارش دهند.

فروشنده اکسید روی در تهران

فروشنده اکسید روی در تهرانهر نمایندگی فروش اکسید روی در تهران، یک فروشنده اکسید روی در تهران محسوب می شود.

به همین ترتیب سایر نمایندگی های فروش اکسید روی در سراسر کشور نیز، مرکزی برای توزیع بهترین انواع اکسید روی می باشند. 

در کنار نمایندگی ها و شعب خاصی که کارخانجات تولید کننده روی در شهر های مختلف دارند، مراکز پخش عمده این ماده شیمیایی نیز، از جمله فروشندگان اکسید روی می باشند که به فروش انواع اکسید روی با توجه به کاربردشان می پردازند و معمولا قیمت عمده فروش ها نسبت به قیمت سایر مراکز فروش روی اکسید کمتر می باشد و برای خریداران اقتصادی تر خواهد بود.

خریداران باکیفیت ترین اکسید روی تولید شده در کشور

خریداران باکیفیت ترین اکسید روی تولید شده در کشورخرید اکسید روی کار آسانی نیست. و برای تشخیص با کیفیت ترین آن ها باید در این زمینه متخصص بود.

خریداران باکیفیت ترین اکسید روی تولید شده در کشور اغلب، کارخانجاتی هستند که برای تهیه و تولید محصولات خود نیاز به اکسید روی دارند، مانند شرکت های دارو سازی، شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی، کارخانجات تولید سیمان و بتن و …

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش عمده اکسید روی سپید مهر قم در بازار

قیمت فروش اکسید روی سپید مهر قم در بازارهای داخلی و خارجی بسیار مناسب و عالی بوده است و فروش آن به خاطر کاربردهای فراوانی است که در آزمایشگاه‌ها و صنعت های مختل

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید