فروش محصولات شیمیایی
خانه / فسفات روی / فروش فسفات روی | کاربرد های مواد شیمیایی در صنایع مختلف

فروش فسفات روی | کاربرد های مواد شیمیایی در صنایع مختلف

فروش فسفات روی به صورت عمده و جزئی از سوی کارخانه های مختلفی صورت می گیرد که در این زمینه فعالیت می کنند. این کارخانه ها در گوشه و کنار کشورمان در حال تولید msds می باشند و محصولات شان را از طرق گوناگونی به بازار عرضه می دارند. 

این نوع از عنصر شیمیایی دارای کاربردهای گوناگون در صنایع مختلف است. فسفات روی را می توان با درصد خلوص مختلفی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. این عنصر در بازار به شکل سفید رنگ پیدا می شود و به فروش می رسد. 

کاربردهای مواد شیمیایی در صنایع مختلف، دارای تنوع زیادی می باشد. 

فروش فسفات روی | کاربرد های مواد شیمیایی در صنایع مختلف

فروشندگان فسفات روی در کشور

فروشندگان فسفات روی در کشورفروشندگان فسفات روی در کشور، بیشتر در مراکز خرید و فروش مواد شیمیایی فعالیت می کنند. این نوع از فروشندگان، محصول را از کارخانه تهیه کرده و در اختیار خریداران قرار می دهند. 

برای خرید بهترین نوع از فسفات روی می توانید به فروشندگانی مراجعه کنید که دارای اعتبار هستند و ماده ای کاربردی و در همین حال اصل در دسترس تان قرار می دهند. این فروشندگان از برندهای مختلفی کالا را وارد بازار می کنند و به فروش می گذارند. 

از طرفی می شود از فروشندگان اینترنتی هم این نوع از عنصر شیمیایی را خریداری کرد. 

کاربرد فسفات روی در صنایع مختلف

کاربرد فسفات روی در صنایع مختلفکاربردهای فسفات روی در صنایع مختلف، زیادی است. برای نمونه از این عنصر رنگ، ضد زنگ تولید می کنند که با آن انواع فلزات را رنگ می نمایند. همچنین در صنایع بهداشتی و دارویی هم کارایی هایی دارد. شاید شما هم با شامپو روی و قرص روی برخورد کرده باشید و یا مورد استفاده قرار می دهید؛ در این محصولات بهداشتی از همین عنصر شیمیایی استفاده شده است. 

ولی کاربرد فسفات روی، در کشاورزی بیشتر می باشد. از این ماده انواع کود شیمیایی را تولید می کنند که در بازار عرضه می شود. روی باعث می شود تا زمین حاصل خیزتر و گیاه رشد سریع تری پیدا نماید. 

عوامل موثر در قیمت گذاری فسفات روی

عوامل موثر در قیمت گذاری فسفات رویدر قیمت گذاری فسفات روی چند مسئله مهم وجود دارد که شرکت های تولیدی با در نظر داشت آنان قیمت فسفات روی را تعیین می کنند. از این جمله می شود به کیفیت آن اشاره کرد. فسفات روی با کیفیت، می تواند کارایی بالاتری در صنایع مختلف داشته باشد و در همین حال کالاهایی را که تولید کنندگان به بازار عرضه می دارند از مقاومت خوبی برخوردار باشد. 

همچنین مسئله بعدی در این زمینه، درصد خلوص و شرکت تولید کننده است که به نوعی برند آن خوانده می شود. این ها از جمله عوامل موثر شمرده می شوند. 

کشور های وارد کننده فسفات روی از ایران

کشور های وارد کننده فسفات روی از ایرانشرکت های مختلفی در کشورمان وجود دارند که فسفات روی را از خارج وارد می کنند. 

هر چند در ایران، تولید این عنصر شیمیایی انجام می شود؛ ولی باز هم برای ایجاد توازن در بازار و از سوی دیگر، ایجاد تجارت و داد و ستد، نیاز است تا برخی از محصولات وارد بازار شود. 

گروه های بازرگانی در این عرصه، فسفات روی را پس از وارد کردن از کشورهای گوناگون، به صورت عمده در بازار توزیع می کنند. آنان این کار از طریق دفاتر فروش و یا وبسایت های اینترنتی خود انجام می دهند. 

نمایندگی پخش فسفات روی

نمایندگی پخش فسفات روینمایندگی پخش فسفات روی در شهرهای گوناگونی فعالیت می کند. این نمایندگی را می شود در مراکز فروش انواع مواد شیمیایی پیدا کرد. 

خرید فسفات روی با تضمین بالا، از نمایندگی ها انجام می شود. آنان فسفات روی ارزان را هم عرضه می دارند و برای همین است که بیشتر خریداران به دنبال نمایندگی شرکت های تولیدی می گردند. 

از سوی دیگر، شعبه های کارخانه ها، پخش و فروش عمده فسفات روی را هم انجام می دهند. 

این نمایندگی ها را می شود از جای جای ایران و به ویژه کلان شهرها پیدا کرد و خرید خود را از آنان انجام داد. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فسفات روی کلسیم | مرکز تولید مواد شیمیایی در ایران

فسفات ترکیبی غیر آلی و نمک اسید فسفریک می باشد. خاک فسفات یک کانی رسوبی و شکل آن به صورت سنگ و صخره تیره رنگ است. خاک این ماده به اشکالی مانند سنگ و پودر مشاهد شده، اما در کل فسفر در خاک بسیار کمیاب است. از سوی دیگر، افزودن کلسیم به حمام های فسفات روی، عملکر مثبتی پدید می آورد. فسفات روی کلسیم اصلاح شده، کاربردهای صنعتی بسیاری دارد که می توان به این موارد اشاره نمود: رنگ کاری الکترو فورتیک و عایق الکتریکی زیر لایه ای برای کشش عمیق اکستروژن و کار سرد در مجموع پوشش های روی کلسیم به دلیل موارد زیر به کار می روند: بهبود رنگ پذیری فلز زیر لایه اقتصادی، غیر سمی و به راحتی دسترسی به ترکیبات حاوی کلسیم بالا رفتن کیفیت پوشش و کاهش زمان فرایند فسفات کاری بهبود شکل پذیری فلز زیر لایه در کار سرد به دلیل خاصیت روان کنندگی خوب افزایش مقاومت به خوردگی 

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید