فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / فروش عمده اسید سولفوریک فله به قیمت ارزان

فروش عمده اسید سولفوریک فله به قیمت ارزان

اسید سولفوریک یک ماده آزمایشگاهی است که به صورت فله و با کیفیت بسیار خوبی در کشور ما تولید می شود. شما می توانید این محصول را با قیمتی ارزان تهیه کنید. در مقاله زیر همه چیز در مورد اسید سولفوریک و مراکز فروش آن و فروش اسید سولفوریک فله و ارزان توضیح داده شده است پس با ما همراه باشید. 

فروش عمده اسید سولفوریک فله به قیمت ارزان

خرید تضمینی اسید سولفوریک در حجم بالا

خرید تضمینی اسید سولفوریک در حجم بالاخرید اسید سولفوریک در حجم بالا می تواند سودمند باشد. اسید سولفوریک در شرایط اتاق مایع با ویسکوزیته بالا و بی رنگ است. حل شدن این ماده در آب گرم باعث خوردگی فلزات و کاغذها می شود.

این ماده در آب محلول است، بنابراین، طبق برنامه در نظر گرفته شده، می توان آن را با آب رقیق کرد و در غلظت های مختلف تهیه کرد. بسته به تقاضای داخلی، بازار اسید سولفوریک رقیق در ایران کنترل می شود.

ظرفیت تولید اسید سولفوریک کشور حدود ۱٫۲ میلیون تن است که از این تعداد تنها یک سوم فعال است. مطالعه تجارت بین المللی اسید سولفوریک در جهان نشان می دهد که تنها سهم کمی از کل عرضه این محصول در مسیر تجارت مبادله می شود.

دلیل اصلی این امر، خوردگی این ماده شیمیایی و هزینه بالای زیرساخت بندر و حمل و نقل است. واحدهای تولیدی معمولاً در کنار بازارهای مصرفی ساخته می شوند تا نیازی به نگرانی در مورد حمل و نقل نباشد.

بزرگترین بازار جهان برای اسید سولفوریک کودهای شیمیایی، سپس کاربردهای صنعتی و بالاخره فلزات است. صادرات اسید سولفوریک به کشورهای خاورمیانه یک تجارت سودآور برای ایران است. تولید خوب و با کیفیت از این عنصر در ایران باعث شده است که بسیاری از کشورها آن را خریداری کنند. این محصول به کشورهایی مانند عراق، کویت، قطر و غیره صادر می شود.

قیمت روز اسید سولفوریک در بازار ایران و بازار جهان

قیمت اسید سولفوریک در بازار داخل ایان بسیار مناسب است. اسید سولفوریک در داخل کشور با کیفیت بسیار خوبی تولید می شود و دست مصرف کننده می رسد. این محصول در خارج از کشور نیز با کیفیت مطلوبی تولید می شود که قیمت آن ها با توجه به درصدش متفاوت است.

اسید سولفوریک، که قبلاً اسید سولفوریک نامیده می شد، یک اسید سولفوریک اسیدی با چگالی بالا، بی رنگ و قوی است. این محصول با هر درصد در آب حل می شود. این یکی از مهمترین ترکیبات جهان است. این ترکیب را گاه پادشاه مواد شیمیایی می نامند.

حجم و وضعیت تولید اسید سولفوریک در جهان زیاد است. این محصول به قدری اهمیت دارد که در کشورهای توسعه یافته، سرانه مصرف آن برای هر فرد تعیین می شود و یکی از شاخص های فنی کشورها است.

این ترکیب برای اولین بار توسط یک دانشمند ایرانی به نام جابر ابن حیان کشف شد. دانشمند دیگری به نام جان گلور این محصول را با سوزاندن گوگرد با نیترات پتاسیم در حضور بخار آب به دست آورد. عوارض زیادی را به خود اختصاص داده است و دلیل آن نیاز انسان به این ترکیب است.

این ترکیب ترکیبی قوی است که باید هنگام مصرف از آن با ایمنی کامل پیروی کنیم. خط تولید اسید سولفوریک ارزان در کشور فقط با خرید از روش های خاصی امکان پذیر است که برخی از آن ها در اینجا معرفی می شوند.

یکی از ارزان ترین راه های خرید این ترکیب، خرید خود به صورت عمده از درب این محصول است که یک خرید بی واسطه بود و به همین دلیل با قیمت ارزانتری برای خریدار. روش بعدی خرید مستقیم از طریق سایت های خرید آنلاین که یکی از به روزترین روش ها در جهان بوده است.

تجارت اسیدهای سولفوریک با توجه به انواع کاربردهایی که هر شرکت و صنعت در جهان با توجه به نیازشان خریداری می کنند، بسیار گسترده است. انواع اسیدهای سولفوریک موجود در جهان انواع مختلفی از این ترکیب را به آن می فروشند و برای برخی از مردم دنیا به یک تجارت سودآور تبدیل شده است.

مرکز تولید و فروش اسید سولفوریک درجه یک

مرکز تولید و فروش اسید سولفوریک درجه یکمرکز تولید و فروس اسید سولفوریک در کشور این ماده را با کیفیت عالی و درجه یک در سطح کشور عرضه می کند. به طور کلی موارد  استفاده از اسید سولفوریک را با توجه به ویژگی های اسید سولفوریک می توان در چند دسته تقسیم بندی کرد:

 • کود
 • باتری
 • داروها
 • رنگ
 • کاغذ
 • پلاستیک
 • آماده سازی فلزات
 • شوینده ها 

حال با توجه به کاربرد اسید سولفوریک می توان گفت که خریداران اسید سولفوریک کشاورزان، شرکت ها و تولید کنندگان مواد شیمیایی، ماشین آلات، داروسازی و بسیاری از صنایع دیگر اعم از بزرگ و کوچک هستند.

۹۸٪ اسید سولفوریک نوعی اسید سولفوریک صنعتی است. بنابراین، خریداران آن نیز شرکت های صنعتی و پالایشگاه هستند. مسئله مهم برای خریدار این محصول قیمت اسید سولفوریک، غلظت و کیفیت آن است.

خریداران ۹۸٪ و اسید سولفوریک درجه یک می توانند این محصول را از نمایندگی های آن خریداری کنند که مواد را به صورت عمده و یا به مقدار کم و در درهای انبارهای مورد نظر تحویل می دهند. بسیاری از مراکز معتبر این نمونه شیمیایی را با کیفیت های مختلف و در انواع مختلف با قیمت پایین ارائه می دهند.

با توجه به اینکه نوع ایرانی این محصول یکی از مرغوب ترین و بهترین محصولات جهان است، سال هاست که اینگونه است. فروش بسیار خوبی دارد. این ماده شیمیایی به طور کلی و جزئی به فروش می رسد و مکان های خاصی در بازار ایران وجود دارد که آن را به مشتریان عرضه می کند.

کیفیت بالای اسید سولفوریک در سراسر جهان به عواملی بستگی دارد که تأثیر زیادی در عملکرد آن دارند. تولید اسید سولفوریک در واحدهای صنعتی از گوگرد پیریت تولید می شود و در بازار استفاده می شود.

این مقدار زیادی ندارد. قیمت عمده فروشی اسید سولفوریک در بازار جهانی که تولید و عرضه می شود، بیشتر به کیفیت و نوع خرید عوامل این محصول بستگی دارد. اگر نمایندگان فروش این محصول را بصورت عمده و بدون واسطه خریداری کرده اند، آن را با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند. در غیر این صورت قیمت ها زیاد خواهد بود.

اسید سولفوریک ارزان از کجا تهیه کنیم

اسید سولفوریک ارزان را می توانید با قیمتی ارزان به راحتی تهیه کنید. شما می توانید اسید سولفوریک با کیفیت خوب را از مرکز معتبر فروش آن تهیه کنید. خطرات اسید سولفوریک بسیار زیاد است.

فروش اسید سولفوریک در بسته های مختلف باعث شده است که مردم با توجه به نیاز خریداری کنند و این محصولات را متناسب با بودجه خریداری کنند، زیرا با افزایش حجم می توان شاهد افزایش قیمت نهایی بود. آن ها شناخته شده اند، و این به این دلیل است که این ماده به دلیل فرمول های شیمیایی آسان تر و کاربردی تر در جهان، روزانه در حجم نامحدود و فراوانی تولید می شود.

عمده خرید اسید سولفوریک در ایران از شیوع بسیار بالایی برخوردار است و این عمده فروشی منجر به فروش فله اسید سولفوریک شد، به دنبال این رویکرد تجاری خرید فله اسید سولفوریک بدون واسطه از تولید کننده از طریق سیستم تجارت الکترونیکی تجارت امکان پذیر است. مرکز تولید و خرید عمده این محلول زمینه ساز ایجاد صنایع زیر می باشد:

تولید مواد شوینده مختلف

تولید مواد بهداشتی

تولید محصولات کاغذی نظیر روزنامه، مجله و…

تولید انواع باتری مصرفی وسیله های الکتریکی مختلف

تولید تجهیزات نظامی و جنگی و …

اسید سولفوریک یکی از بزرگترین و پرکاربردترین محلول های شیمیایی در جهان است و در کشور ما ایران تجارت گسترده تجاری وجود دارد. فروش اسید سولفوریک در تهران این امکان را برای خریداران این محصول که در تهران یا سایر شهرهای کشور زندگی می کنند آسان کرده است که بالاترین کیفیت محلول اسید سولفوریک را مستقیماً خریداری کنند. 

کشورهای خریدار اسید سولفوریک ایران

کشورهای خریدار اسید سولفوریک ایران کشور های خریدار اسید سولفوریک ایران شامل عراق و هند و کشور های همسایه می باشند. مراکز مختلف در ایران انواع متفاوتی از اسیدهای سولفوریک مختلف ارائه و ارائه می دهند. این مراکز به دلیل محدودیت ها و فضای تجاری آن ها در تماس با تولید کنندگان مارک های مختلف این محلول شیمیایی هستند. برای اینکه یک خریدار بتواند کالای گوگردی را با قیمت مناسب خریداری کند، باید ابتدا به یک فروشنده معتبر مراجعه کرده و نیازهای تجاری خود را برآورده سازد.

یکی از مهمترین موارد هنگام خرید اسید سولفوریک از تأمین کنندگان پس از قیمت، تحویل به موقع سفارشات است. با افزایش تقاضا و مصرف این محصول در بین مشتریان، تولید کنندگان با حجم زیادی از تقاضا روبرو هستند که این امر تحویل به موقع سفارشات آن ها را دشوار می کند.

اما تعدادی از فروشندگان این محصول مانند شرکت های مارک دار در این زمینه اعلام می کنند که این توانایی را دارند که این مواد را به موقع در درب محل درخواستی با کمترین قیمت ممکن تهیه کنند. معتبرترین فروشگاهی که اسید سولفوریک ارائه می دهد، فروشگاهی است که می تواند این محصول را با درصد خلوص بالا عرضه کند.

برای پیدا کردن یک مارک معروف و یک نام آشنا در این زمینه، توصیه می شود از مراکز خرید آن در هر شهری که در آن هستید بازدید کنید. از طریق فروشندگان و فروشگاه های مختلف، می توانید از معتبرترین مکان بهترین برند را بدست آورید به صورت عمده و با سهولت خرید خود را انجام دهید.

قیمت فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد صنعتی

وجود چندین مرکز فعال در زمینه فروش انواع مختلف اسید سولفوریک با غلظت های مختلف باعث شده است تا افراد از دست بیشتری برای انتخاب استفاده کنند، زیرا با تنوع بالای این محصولات روبرو هستند و می توانند بدون هیچ محدودیتی اقدام به خرید کنند.

طیف گسترده ای از خریداران وجود دارد، به این معنی که می توان کالاهایی را با قیمت ها و کیفیت های مختلف از این مراکز پیدا کرد. مراکز فروش انواع اسید سولفوریک در کشور هر روز آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند و مردم نیز می توانند محصولات مختلفی را در این مکان ها مشاهده کنند.

بیشتر مشتریانی که به این مراکز مراجعه می کنند از خرید آن ها کاملاً راضی هستند. این مکان ها سعی می کنند هر روز تنوع محصولات خود را افزایش دهند و برای این منظور رابطه نزدیکی با تولیدکنندگان برقرار می کنند تا به محض اتمام مراحل تولید، بتوانند آخرین محصولات را به بازار عرضه کنند.

امکان خرید از این مراکز به صورت خرده فروشی و عمده فروشی وجود دارد. با تعیین حجم محصولات مورد نیاز می توان قیمت تمام شده محصولات را تعیین کرد زیرا با افزایش حجم خرید می توان قیمت ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

به نظر می رسد اسید سولفوریک قیمت محصولات این محصول را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. انواع این محصولات با غلظت های مختلف و مارک های مختلف در فروشگاه های عمده فروشی موجود است و مردم می توانند با خرید از این طریق تأثیر بسیاری در کاهش قیمت های خود داشته باشند.

در حقیقت، مراکز عمده می توانند بهترین محصولات را با قیمت ارزان ارائه دهند. فروش و به نظر می رسد خرید از این مراکز بهترین راه ممکن است زیرا خریداران می توانند حاشیه سود خود را تا حد زیادی افزایش دهند.

اسید سولفوریک آزمایشگاهی با بهترین فن آوری ها و با استفاده از فرمول های شیمیایی رایج تولید شده است و در صنایع مختلف آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده موثر از آن، راه را برای ایجاد محصولات صنعتی مورد نیاز بشر هموار می کند.

خرید عمده اسید سولفوریک آرسیان کو زیر قیمت بازار

خرید عمده اسید سولفوریک آرسیان کو زیر قیمت بازارخرید عمده فروشی هر محصولی قطعاً بسیار سودآور است. عمده خرید اسید سولفوریک آرسیان کو زیر قیمت بازار انجام می شود. یکی از مارک های معتبری که از طرف تهران بازار ارائه می شود، برند آرسین کو است.

شرکت های پیشرو که نماینده اسید سولفوریک هستند با گروه صنعتی آرسین کو در تماس هستند و با ایجاد سایت های تجاری این شرکت ها توانسته اند با سایر کشورها ارتباط گسترده و نامحدودی برقرار کنند.

بسیاری از تولید کنندگان اسید سولفوریک در غلظت های مختلف برای دیدار با طیف گسترده ای از مشتریان، سرعت تولید را در کشور افزایش داده اند تا بتوانند به تولید انبوه این محصولات دست یابند. این امر باعث شده تا خریداران از تهیه و تهیه این محصولات نگران نباشند زیرا با مراجعه به مراکز فعال در زمینه فروش این محصولات می توان حجم مورد نیاز را به راحتی خریداری کرد.

بعضی اوقات برخی از تولید کنندگان امکان برقراری ارتباط مستقیم و خرید را بدون هیچ واسطه ای برای خریداران فراهم می کنند. به طور طبیعی، این می تواند تأثیر بسزایی در روند کاهش قیمت پرداخت داشته باشد.

مراکز تهیه اسید سولفوریک درجه یک در سراسر کشور بسته بندی شده و افراد می توانند برای تهیه این محصول به مراکز موجود در شهر یا استان خود مراجعه کنند. انتخاب مراکز عرضه می تواند تاثیری در قیمت نهایی محصول داشته باشد، زیرا بعضی اوقات برخی واسطه ها برای افزایش حاشیه سود خود، هزینه محصول را تا حد زیادی افزایش می دهند.

تولیدکنندگان اسید سولفوریک این محصولات را به حدی تولید می کنند که تهیه بازارهای داخلی به راحتی انجام می شود و در عین حال فرصت تهیه بازارهای خارجی را نیز دارند. این مراکز همچنین قادر به ارائه قیمت های زیر به مشتریان هستند:

 • قیمت اسید سولفوریک
 • قیمت اسید سولفوریک ۹۸٪ است
 • قیمت اسید سولفوریک صنعتی
 • قیمت خرید اسید سولفوریک
جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسید سولفوریک در شیراز

فروش اسید سولفوریک در شیراز با کیفیت مرغوب

اسید سولفوریک در شیراز مصرف کنندگان زیادی دارد. تقاضای خرید این محصول در شیراز بسیار …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید