فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / فروش اسید سولفوریک پتروشیمی با چگالی بالا و بسیار قوی

فروش اسید سولفوریک پتروشیمی با چگالی بالا و بسیار قوی

تولید اسید سولفوریک در کشور، به لحاط کاربرد های فراوانی که دارد، بسسیار حائز اهمیت می باشد. فروش اسید سولفوریک پتروشیمی با چگالی بالا و بسیار قوی، به صورت گالنی و چند هزار لیتری صورت می گیرد. این محصول استراتژیک که می تواند مصارف دارویی، کشاورزی، صنعتی و بسیاری مصارف دیگر داشته باشد، به صورت تخصصی در این پالایشگاه ها تولید می شود. اسید سولفوریک به صورت غلیظ خاصیت سوزانندگی کمتری نسبت به انواع رقیق تر آن دارد. اطلاع از این مساله، برای خریدار اسید سولفوریک حائز اهمت است.

فروش اسید سولفوریک پتروشیمی با چگالی بالا و بسیار قوی

قیمت اسید سولفوریک در بورس

قیمت اسید سولفوریک در بورستولید اسید سولفوریک بر عهده شرکت های پتروشیمی می باشد ولی قسمت عمده فروش این محصول در بورس صورت می گیرد. قیمت اسید سولفوریک در بورس، تابع عوامل بسیار مختلفی است. به همین دلیل برای فروش اسید سولفوریک و پیشی گرفتن از سایر رقبا در عرصه بازرگانی، ضروری است که اطلاعات کاملی از بازار و نحوه تغییرات قیمتی در بازار نهاده ها داشته باشیم.
شرکت های پتروشیمی اسید سولفوریک را در غلظت های بالا یعنی ۹۸ درصد، و یا غلظت های پایین و رقیق تر به صورت ۵۰ درصد یا ۳۵ درصد به بازار عرضه می کنند.

خرید اسید سولفوریک پتروشیمی به قیمت درب کارخانه

خرید اسید سولفوریک پتروشیمی به قیمت درب کارخانهبرای خرید اسید سولفوریک پتروشیمی به قیمت درب کارخانه، با مطالعه محصولات موجود در سایت های فروش و عرضه کالاهای پتروشیمی، از قیمت ها و شرایط فروش مطلع گردید. این محصول به صورت تانکر، فله و جزئی، با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. همچنین این مجموعه ها مجهز به ناوگان جمل تخصصی اسید سولفوریک با تانکرهای تمام استیل جهت جمل ایمن و سریع محصول به نقاط مختلف ایران می باشد.

فروشنده اسید سولفوریک زیر قیمت بازار

فروشنده اسید سولفوریک زیر قیمت بازارسالانه درصد بسیار بالایی از اسید سولفوریک ار ضایعات اسید سولفوریک تولید می شود. کارخانه ها این محصول را با قیمت های کمتری به بازار عرضه می کنند. بنابراین فروشنده اسید سولفوریک زیر قیمت بازار، می تواند این امکان را ایجاد می نماید که بخشی از تقاضای بازار را نیز در فروش سایر محصولات پتروشیمی به خود اختصاص دهند.
این شرکت ها با اعتماد سازی و رفع نیاز متقاضیان، سعی در رسیدن به اهداف خود که به دست آوردن بازار فروش می باشد، دارند. از طرفی اسید سولفوریک را می توان به طرق دیگر نیز تهیه نمود. به عنوان مثال در برخی صنایع معدنی مانند مس، اسید سولفوریک به عنوان یک محصول تولیدی جانبی محسوب می شود. بنابر این فروشندگان اسید سولفوریک را می توان در بسیاری از صنایع تولیدی، پیدا نمود.

خریداران اسید سولفوریک پتروشیمی ایران

خریداران اسید سولفوریک پتروشیمی ایرانبیش از ۹۰ درصد صنایع کوچک و بزرگ در کشور، مصرف کننده اسید هستند. به همین دلیل نمی توان محدودیتی برای خریداران اسید سولفوریک پتروشیمی ایران قائل شد. در صنایع رنگ و چوب، از این محصولات برای سفید کردن لوازم چوبی استفاده می شود. در اتوموبیل ها می بینیم که به جز باتری های خشک، از اسید استفاده می شود.
صنعت طلا و جواهر و حتی قالب سازان هم از عمده خریداران این محصول هستند. میزان نیاز داخل به اسید سولفوریک حدود ۵۰۰ هزار تن در سال می باشد که این میزان نیاز توسط واحدهای گوگرد سوز بخش خصوصی در کشور تامین می شود و تا کنون توانسته به تعادل در بازار عرضه و تقاضا را تامین نماید.

بازار فروش انواع اسید سولفوریک با چگالی بالا

بازار فروش انواع اسید سولفوریک با چگالی بالابازار فروش اسید سولفوریک با چگالی بالا بیشتر در اختیار صنایع بزرگ کشور می باشد. اسید سولفوریک غلیظ به عنوان مهم ترین نهاده تولیدی در بیش از ۸۰ درصد صنایع کشور،  و بیش از ۲۰ درصد در بخش های درمانی و بهداشتی، مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین در صنعت چرم، به منظور حذف چربی از چرم خام و در صنعت لاستیک سازی برای شستشو و کنترل PH، از این محصول بسیار مهم استفاده می شود. از آنجایی که این محصول نقطه جوش بالایی دارد و امکان کار در دماهای بالا را به تولیدکنندگان خواهد داد، جزء محصولاتی به شمار می رود که در الویت های تقاضای بسیاری از تولید کنندگان به شمار می رود.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی:
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات:
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسید سولفوریک در شیراز

فروش اسید سولفوریک در شیراز با کیفیت مرغوب

اسید سولفوریک در شیراز مصرف کنندگان زیادی دارد. تقاضای خرید این محصول در شیراز بسیار …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید